Profesionalus plaukų priauginimas

grožio namai Markizė,Karo ligoninės g.6,Kaunas

Plaukų priauginimo metodų,pasaulyje yra virš 50.Jie skirstomi į ilgalaikius,trumpalaikiai ir pagal priauginamą pluoštą: sruogeles,tresus,juosteles.Aptarsime kelis pačius populiariausius plaukų priauginimo metodus.

MIKROŽIEDELIAI-tai pats švelniausias metodas jūsų plaukams.Uždėjimo ir nuėmimo metu nenaudojamas karštis ar kiti chemikalai.Žiedelis yra užveriamas ant jūsų plaukų ir įdėjus sruogelę užspaudžiamas replutėmis,procedūra trunka 1-2 val.

Žiedeliai yra įvairiausių spalvų ir rūšių :įlieti silikonu,be silikono ir itin maži,dar kitaip vadinami nano.

Mikrožiedeliai,įlieti silikonu,tvirčiausiai laikosi,bei užtikrina šimtaprocentinį saugumą.


Nuėmimo metu nenaudojamos jokios papildomos priemonės išskyrus replutes,kuriomis pats žiedelis yra atspaudžiamas ir lengvai nuimamas,visiškai nežalojant ir kitaip netraumuojant jūsų plaukų.

 Korekcijos atliekamos kas 2mėn.Korekcijos metu sruogelės yra nuimamos,plaukai iššukuojami,sruogelės sutvarkomos ir tie patys plaukai sudedami atgal.Korekcijų skaičius nešiojimo metu yra neribojamas.

 

NANO ŽIEDELIAI- patys mažiausi pasaulyje.Priauginimas nano žiedeliais vyksta tokiu pačiu principu,kaip ir mikrožiedeliais.Ypač tinka labai ploniems ir labai retiems plaukams.Nors žiedeliai ir yra įlieti silikonu,o tai reiškia didesnę apsaugą ir geresnį sukibimą,bet jie nesilaiko taip gerai.

 

 Korekcijos atliekamos kas 2mėn.Korekcijos metu sruogelės yra nuimamos,plaukai iššukuojami,sruogelės sutvarkomos ir tie patys plaukai sudedami atgal.Korekcijų skaičius nešiojimo metu yra neribojamas.
Karštasis metodas-vienas populiariausiu,bet plaukus žalojantis metodas.Priauginant šiuo būdu yra naudojami klijai ir karštis,o nuimant-spec.skystis,kurio pagrindas acetonas arba alkoholis(sudėtis tokia pati,kaip ir nagų lako valiklio).Klijai,arba kitaip vadinamos kapsulės su spec. prietaisu,karščio pagalba yra išlydomi ir klijuojami ant jūsų plaukų.Nuimant kapsulė sutraiškoma replutėmis,tirpinama acetoniniu skysčiu.

 

Korekcijos atliekamos kas 2mėn.Sruogos yra nuimamos,plaukai iššukuojami,sruogos sutvarkomos ir tie patys plaukai yra sudedami atgal.


 

ŠALTASIS METODAS-panašus i karštąjį metodą,tik naudojami ne karšti klijai,o dvikomponenčiai klijai,panašūs į labai stiprius,buityje naudojamus-epoksidinius klijus.Tai,ko gero,labiausiai plaukus žalojantis metodas.Silpsnesniems,pažeistiems plaukams neatliekamas.Korekcijos turi būti atliekamos kas 2mėn.

Juostelės.Plonos ir lengvos plauku juosteles klijuojamos pagal naturalių plaukų kritima.Sruogos nuimamos su specialaus skysčio (cheminio) pagalba.

Korekcijos turi būti atliekamos kas 3-4savaites.Korekcijos metu specialaus skysčio(silikoniniu pagrindu) sruogytės yra nuklijuojamos,tuomet keičiami lipdukai ir suklijuojami atgal ant jūsų plaukų.Juostelės dažniausiai atlaiko 1-2 korekcijas.

 

 

 Prisegami tresai.

Tai yra puikus metodas,kai norima ilgais,tankiais plaukais pasidžiaugti tik retkarčiais,ypatingomis progomis.Tačiau kasdieninis tresų segiojimas gali būti ne tik varginantis,bet ir žalojantis jūsų plaukus,ypač jeigu jie yra silpni ir chemiskai paveikti

  Tresų prisiuvimas. Dažnai klaidingai manoma jog tai yra pats sveikiausias ir saugiausias metodas,deja taip nėra.Siūlai,su kuriais tresai yra prisiuvami prie jūsų plaukų kasytės,nuo treso svorio gali nupjaustyti jūsų plaukus,ypač jeigu jie yra silpni ar chemiškai pažeisti.Šis metodas nėra patogus nešioti yra labai jaučiamas.Rekomenduočiau kaip trumpalaikę alternatyvą šventei ar pan. vietoje prisegamų tresų.Korekcijos daromos kas 3-4sav.

 

 

 

PRIKLIJUOJAMI TRESAI.

Laikosi tvirčiau ir patikimiau nei prisegami tresai,priklijuoti išsilaiko apie 2 savaites.Gali atlipti krašteliai,ypač jeigu dažnai plaunate plaukus.

 

 

 

Plaukų kokybė ir kaina priklauso nuo surinkimo,apdirbimo,bei plaukų kiekio,ilgio ir svorio kiekvienoje sruogelėje.

Prieš patekdami pas vartotoją,plaukai po surinkimo yra dezinfekuojami,tuomet depigmentuojami.Vėliau dažomi,kol spalva atitinka savo numeriuką,plaukų spalvų paletėje.Galiausiai,po visų patirtų cheminių stresų,plaukai yra atstatomi : pripildomi keratinu,ir apdirbami silikonais,kad kuo ilgiau tarnautų.Visos šios procedūros gali būti atliktos skirtingai: pigiai ir greitai,arba ilgai ir brangiai.