Profesionalus plaukų priauginimas

grožio namai Markizė,Karo ligoninės g.6,Kaunas

Priauginti plaukai reikalauja daugiau laiko ir investicijų. Ilgesnių/storesnių plaukų džiovinimas,tiesinimas,šukavimas ir t.t. užtruks ilgiau,sunaudosite daugiau plaukų priežiūros priemonių.
Prieš priauginimą išsiaiškinkite ar jūsų meistras atlieka korekcijas ir kiek tai kainuos.

Korekcijos yra atliekamos kas du mėnesius,apsvarstykite ar nekils problemų dėl atvykimo,ypač,jeigu renkatės meistrą iš kito miesto.

Jeigu jau apsisprendėte prisiauginti plaukus,prieš atvykstant,nusidažykite šaknis,arba jeigu keičiate spalvą-pakeiskite ją iki galo,nepalikite žalsvų,melsvų,murzinų ir pan. atspalvių.
Spalvų paletėje nėra visų vaivorykštės spalvų,todėl atėjus su įmantria,ar tiesiog neišbaigta spalva-nesitikėkite tobulo spalvų atitaikymo,kartais gali tekti patonuoti,ar pasruoguoti savo arba priaugintus plaukus.
Jokiais būdais nesugalvokite pasikirpti savo plaukų,nes kuo ilgesni,ir kuo labiau išplonėję (nušiurę) klientės plaukų galai-tuo natūralesnis rezultatas gaunasi.Jeigu plaukų galai yra išsišakoję-palikite juos sutvarkyti man.

Į priauginimo ar korekcijos procedūrą reikėtų atykti su švariais plaukais.

Po priauginimo/korekcijos,porą dienų galite jausti nemalonų pojūtį.Taip yra todėl,kad kiekvienas plaukas turi po lygųjį raumenį.Suimtas į žiedelį plaukas pakeičia savo įprastą padėtį, ir raumuo 'pasportuoja' .