Profesionalus plaukų priauginimas

grožio namai Markizė,Karo ligoninės g.6,Kaunas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek man kainuotų plaukų priauginimas?

Plaukų priauginimo kaina nustatoma kiekvienai individualiai,priklausomai nuo jūsų pačios plaukų būklės:ilgio,apimties ir kirpimo.Todėl nustatyti kainą galima tik įvertinus klientės plaukų būklę,tai padaryti galima neišeinant iš namų,pakanka atsiųsti savo foto iš nugaros,kurioje matosi dabartinė jūsų plaukučių būklė.Kuo plaukai ilgesni,galai išplonėję-tuo mažiau sruogelių reikia ir tuo pigiau kainuoja,kuo storesni ir trumpesni tuo daugiau.

Ar plaukų priauginimas labai žaloja plaukus?

Parinkus tinkamą metodą,meistrą ir sekant visas rekomendacijas,savo plaukų nepažeisite,juos galima netgi atsiauginti.


Ar po priauginimo savo plaukus reikia nusikirpti,nes netenki savo plaukų?

Nuėmus priaugintus plaukus,mes nuimame didelį kiekį 'pridėtų' plaukų.Kadangi mūsų akys buvo įpratusios prie didesnio kiekio ir ilgio visuomet atrodo,kad netekome daug plaukų.Tai yra vadinama OPTINE APGAULE.Per dvi savaites,po nuėmimo,akys pripranta prie tikrojo ilgio ir apimties.Kirpti plaukų tikrai nereikia.


Kaip dažnai reikia daryti korekcijas?

Korekcijos yra daromos kas pora mėnesių,kada jūsų plaukai atauga apie 2-3 cm. t.y. kas 6-8savaites.

Ar prieš priauginimą reikia pasikirpti savo plaukus?

Prieš priauginimo procedūrą NEGALIMA pasikirpti savo plaukų,kuo jūsų plaukų galai labiau išplonėję-tuo geriau.Jeigu reikės-meistras pakirps.Ar prieš procedūrą galima plauti galvą?

Į priauginimo/korekcijos procedūrą rekomenduojama ateiti su švariais plaukais.Ar priaugintiems plaukams reikia ypatingos priežiūros ir specialių šukų?

Priaugintų plaukų priežiūrai reikia stipriai maitinančių,drėkinančių ir atstatančių priemonių,skirtų sausiems,chemiškai pažeistiems plaukams.Jokių specialių nei šukų,nei šampūnų,skirtų būtent priaugintiems plaukams NĖRA.Kokias priemones naudoti-patars meistras.


Kaip dažytis plaukus?

Prieš pirmąją priauginimo procedūrą jūs turite nusidažyti ataugusias šaknis,arba jeigu norite keisti spalvą-visus savo plaukus norima spalva,kad galėtume parinkti priauginamus plaukus pagal jūsų pačios plaukų spalvą.Vėliau šaknis dažyti galėsite įprastai.Korekcijos metu,galima suderinti su mūsų meistrais dėl dažymo.Ar galima dažyti priaugintus plaukus?

Priaugintus plaukus galima tonuoti,tamsinti.Nepatartina šviesinti.